• ZAPROSZENIE

Powiatowy  Urząd  Pracy ,  Cech  Rzemieślników  i  Przedsiębiorców  oraz  Regionalna  Izba Przemysłowo  - Handlowa   w ramach   partnerstwa  lokalnego   serdecznie  zapraszają  przedsiębiorców  z terenu  powiatu  radomszczańskiego  na  spotkanie  informacyjne  dotyczące  form  pomocy  oferowanych  pracodawcom  i  przedsiębiorcom   przez    PUP Radomsko.

Spotkanie  odbędzie  się  w dniu    25  stycznia  2018 /czwartek/  o  godz. 10,00   w  Hotelu  TED  ul. Kołłątaja 46   w  Radomsku.

Prosimy   o  potwierdzenie  udziału  w  spotkaniu  do  dnia 19.01.2018 telefonicznie  pod  nr. 44-6837356 - 58  w.31  lub  pocztą elektroniczną             na adres   d.bugajski@pup-radomsko.pl.