• KOMUNIKAT

Stowarzyszenie  Konsumentów  Polskich  we współpracy  z  Krajową  Izbą  Gospodarczą  i  Związkiem  Rzemiosła  Polskiego     z a p r a s z a j ą   przedsiębiorców  do  udziału  w szkoleniu  z  zakresu  prawa  konsumenckiego.

Program  szkolenia  obejmuje: obowiazki  informacyjne  przedsiębiorcy, prawa  konsumenta / w tym: rękojmia, gwarancja, odstąpienie  od  umowy/ nieuczciwe  praktyki  handlowe, niedozwolone  klauzule umowne  oraz  pozasądowe  rozstrzyganie  sporów  konsumenckich.

Szkolenie  odbędzie  się  22  marca  2018  w  godz. 10,00 - 16,00   w  Warszawie  przy  ulicy  Trębackiej  nr. 4 /siedziba KIG/    i  jest  dla  uczestnika   bezpłatne.

Zgłoszenia  pocztą  elektroniczną  na adres: rekrutacja@konsumenci.org    można   przesyłać   do   dnia  10 marca  2018r.   O  udziale  decyduje  kolejność  zgłoszeń.