• K O M U N I K A T

Powiatowy   Urząd  Pracy    w   Radomsku  ogłosił  terminy  naboru  wniosków:

- od 16  do  20 kwietnia  2018  o przyznanie  środków  z Krajowego  Funduszu  Szkoleniowego  na kształcenie  ustawiczne  pracowników                    i  pracodawców,

- od  16  do  20  kwietnia  2018  o  zorganizowanie  staży  w ramach  środków  Europejskiego  Funduszu  Społecznego,

- od  23  do  27 kwietnia  2018  o  przyznanie  środków  na  wyposażenie  lub  doposażenie  miejsca  pracy  dla skierowanego  bezrobotnego.

Szczegółowe  informacje  można  uzyskać  w PUP Radomsko  tel. 44-6837356  w.12.