Szanowni Państwo,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku Adres: 
97-500 Radomsko                
ul. Reymonta 12

Telefony:
tel.  +48 44 683 26 75                
fax. +48 44 683 21 40
519 488 442
E-mail:
cech_radomsko@op.pl
cech_radomsko3@op.pl
 

 

  • Radomsko
  • Radomsko
  • Radomsko
  • Cech
  • Przedsiębiorstwa
  • Radomsko
  • Przedsiębiorstwa
  • Radomsko
AKTUALNOŚCI

Powrót

• Dofinansowanie przeznaczone na realizację projektów dotyczących komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, zmierzających do wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów.

 W związku z uruchomieniem drugiej edycji konkursu w ramach działania 3.2 Wdrożenie wyników prac B+R, poddziałanie 3.2.1 Badania na rynek w ramach „Projektu dla miast średnich” przedsiębiorcy z średnich miast bądź ich najbliższej okolicy mogą uzyskać dofinansowanie z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014/2020 (POIR). Dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów dotyczących komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, zmierzających do wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów. O wsparcie mogą ubiegać się mikro, mali lub średni przedsiębiorcy. W ramach konkursu firmy mogą pozyskać nawet do 20 mln zł. dotacji na projekt. Nabór wniosków rozpoczął się 20 marca i potrwa do 5 grudnia 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat zasad naboru dostępne są w zakładce „Nabory dedykowane dla miast średnich w 2018 roku” na stronie www.miir.gov.pl/rozwoj-miast  oraz w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich (link do naboru:
http://www.miir.gov.pl/strony/strategia-na-rzecz-odpowiedzialnego-rozwoju/kluczowe-projekty/planowane-nabory-dedykowane-dla-srednich-miast-w-2018-roku-i-pozniej/).


Prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku
Strona wspomagana systemem Archetix.
Projekt i wykonanie strony: Artsmedia © 2014