• Zaproszenie na III Ogólnopolski Kongres Meblarski

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli ma zaszczyt zaprosić do udziału w III Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim pt. „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”. Tegoroczny kongres odbywać się będzie pod hasłem: Globalne Standardy – Globalna Konkurencja. Kongres odbędzie się 12 września 2018 roku o godzinie 9.30 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas Targów DREMA, FURNICA oraz SOFAB 2018.
Szczegółowe informacje: http://www.furnica.pl/pl/program/iii_ogolnopolski_kongres_meblarski/

Zgłoszenia do udziału w kongresie można przesyłać do 7 września 2018 roku na adres joanna.olenska@oigpm.org.pl oraz karolina.sobocinska@oigpm.org.pl