• Ruszyła rejestracja na 8. Europejski Kongres MŚP!

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się 17-19 października w MCK w Katowicach!

"Technologie, człowiek, odpowiedzialność" to tegoroczne hasło Kongresu, w ramach którego zaplanowano 12 ścieżek tematycznych. Będzie też Strefa innowacji i wiedzy z blisko 10 wystąpieniami typu powerspeech! Dodatkowo w ramach Kongresu zapraszamy na Targi Biznes Expo!

Udział bezpłatny! Dołącz do najważniejszego wydarzenia dla ludzi biznesu!

Link do strony: https://ekmsp.eu/visitor/register

Z pozdrowieniami,