Szanowni Państwo,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku Adres: 
97-500 Radomsko                
ul. Reymonta 12

Telefony:
tel.  +48 44 683 26 75                
fax. +48 44 683 21 40
519 488 442
E-mail:
cech_radomsko@op.pl
cech_radomsko3@op.pl
 

 

  • Cech
  • Przedsiębiorstwa
  • Radomsko
  • Cech
  • Cech
  • Radomsko
  • Radomsko
  • Radomsko
AKTUALNOŚCI

Powrót

• XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu

XI Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2018: Konsument jutra decyduje o przyszłości handlu

Prezesi i dyrektorzy spółek spożywczych i sieci handlowych, eksperci  i analitycy rynkowi, gwiazdy marketingu, decydenci i profesjonaliści – tysiąc osób weźmie udział w XI edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu co roku stwarza okazję, żeby w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele organizacji branżowych, największych firm sektora spożywczego, producenci, przetwórcy, dystrybutorzy i handlowcy, a także osoby mające realny wpływ na zmiany w sektorze spożywczym. Owocem tego spotkania są konstruktywne wnioski i diagnozy dotyczące kształtu i perspektyw rozwoju jednej z największych gałęzi gospodarki w naszym kraju. Wiele miejsca w dyskusjach poświęcamy także temu, co najbardziej redefiniuje branżę – nowym technologiom, start-upom, trendom kulinarnym i prozdrowotnym oraz związkom tradycyjnych marek i społeczności - mówi Edyta Kochlewska, redaktor naczelna Magazynu Rynek Spożywczy i portalu dlahandlu.pl

Podczas XI Forum zostaną wręczone:

    prestiżowe Nagrody Rynku Spożywczego
    doroczne Certyfikaty DOBRY PRODUKT
    wyróżnienia FOOD & RETAIL START-UP STAR 2018

Data: 5-6 listopada 2018

Miejsce: Hotel Sheraton w Warszawie

Więcej informacji: http://www.frsih.pl/2018/pl/


Prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku
Strona wspomagana systemem Archetix.
Projekt i wykonanie strony: Artsmedia © 2014