Zaproszenie na "Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie"

Dzień 1
Wyjazd z Radomska w godzinach porannych. Przejazd do Berlina. Wizyta na głównej ulic Berlina Zachodniego - Kurfurstendamm. Kudamm to miejsce gdzie znajdziemy najlepsze sklepy, nowoczesne centrum handlowe Berlina czyli Europa Center, wiele kawiarni oraz restauracji. To zdecydowanie punkt obowiązkowy dla wszystkich miłośników świątecznej atmosfery. Tu znajduje się jeden z wielu Jarmarków Bożonarodzeniowych. Zapach grzanego wina oraz liczne świąteczne smakołyki wprowadzą nas w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Odwiedzimy Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma, zwany popularnie kościołem Pamięci a następnie udamy się na bawarską kolacje do jednej z regionalnych berlińskich restauracji. Ciąg dalszy świątecznej przygody na Alexanderpltaz. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

Dzień 2
Po śniadaniu ciąg dalszy zwiedzania stolicy Niemiec. W programie jeden z najbardziej charakterystycznych punktów miasta - Brama  Brandenburska, zaprojektowana przez niemieckiego architekta, pochodzącego z Kamiennej Góry Carla Gottharda Langhansa a następnie jeden z najczęściej odwiedzanych budynków w mieście czyli przepiękna berlińska katedra. Widoczna z oddali kopuła o średnicy 33 metrów nawiązuje innych świątyń: Bazyliki Św. Piotra w Rzymie czy Katedry Św. Pawła w Londynie. Ciąg dalszy przygody bożonarodzeniowej na Jarmarku w dzielnicy Charlottenburg. Przejazd w kierunku. Polski. Powrót do Radomska w godzinach nocnych. Koniec świadczeń.

Termin: 08.12 – 09.12. 2018.
C e n a : 5 5 0 z ł / o s .
Cena zwiera:
· Przejazd autokarem o podwyższonym standardzie (klimatyzacja, WC, DVD, kawa,
herbata, gorącą woda bez ograniczeń)
· Wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja w regionalnej restauracji
· Zakwaterowanie: pokoje 2,3, – osobowe z łazienkami
· Opiekę pilota – przewodnika na całej trasie oraz
· Obligatoryjną opłatę niezbędną do realizacji programu oraz opłaty
klimatycznych
· Ubezpieczenie NNW + KL (nie obejmuje chorób przewlekłych)
Uwaga:
Kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie. Program należy traktować ramowo;

Szczegółowych informacji udziela Biuro Cechu Rzemieslników i Przedsiębiorców w Radomsku tel. 44 683 26 75

lub Pani Ania Owczarek tel. 504 481 194