• Święto Niepodległości 2018

11 listopada 2018 roku odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości z udziałem Kompanii Honorowej 25. Brygady Kawalerii Powietrznej. Zebrani przy Muzeum Regionalnym usłyszeli hymn miasta grany na trąbce z wieży ratuszowej. Później przedstawiciele władz miasta, powiatu, partii politycznych i organizacji złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą marszałka Józefa Piłsudskiego, natomiast o godz. 15 w Kolegiacie pw. św. Lamberta odbyła się  uroczysta msza św. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.