• Gratulujemy sukcesu

Gratulujemy  sukcesu  uczestniczkom  XXX Jubileuszowego  Ogólnopolskiego  Konkursu
Uczniów  Fryzjerstwa  im. Antoine,a  Cierplikowskiego, który  odbył się  20 lipca 2014r w Sieradzu.

Radomszczański Cech był  reprezentowany  przez  Dominikę  Nowak  uczennicę mistrzyni
Pani Anny  Owczarek    oraz Aldonę  Ociepę absolwentkę  mistrzyni  Pani  Natalii  Karbownik.

W konkursie udział  wzięło 63 uczestników z terenu  całej Polski.
Konkurs składał się z 5-ciu konkurencji w kategorii Fryzjerstwo Damskie  i 3-ech w Fryzjerstwie  Męskim.

Dominika  Nowak  zajęła  II  miejsce  w kategorii  Fryzjerstwo  Damskie   i  II  miejsce
w konkurencji   Fryzura  Twoich  Marzeń.
Aldona  Ociepa  uzyskała  II  lokatę  w konkurencji Wzorki Wycięte  na Włosach  i   IV
w konkurencji    Fryzura Dzienna  Konsumencka.
Laureatkom  wręczono medale, dyplomy  i  atrakcyjne nagrody.
Mistrzyni  Pani  Anna  Owczarek  otrzymała  statuetkę  jako  wyraz uznania za  przygotowanie  uczennicy  do konkursu.

Uczennicom  i  Mistrzyniom    życzymy   dalszych  sukcesów.