• Konkurs "Dobry Klimat dla Rodziny"

Jeżeli   Państwa  firma  jest  miejscem  przyjaznym  rodzinie, w którym  pracownicy  mogą
 korzystać   z  rozwiązań   pomagających  łączyć  życie  zawodowe  z rodzinnym, zachęcamy
 do  dzielenia się  dobrymi praktykami  i  udział  w konkursie  o  Nagrodę   Pary  Prezydenckiej.

Szczegółowe   informacje, regulamin  i linki do kwestionariuszy zgłaszających do konkursu
znajdują się   na  stronach internetowych :  www.prezydent.pl/dla-rodziny/konkurs-pracodawcy
oraz  www.pwc.pl/dlarodziny.

Termin  zgłoszeń  upływa  11 sierpnia br.