• Biuletyn informacyjny

Podczas konferencji „Rok w dialogu”, zorganizowanej w dniach 4-5 grudnia 2018 r., Związek Rzemiosła Polskiego, jako reprezentatywna organizacja pracodawców i członek Rady Dialogu Społecznego, podsumował najważniejsze dla środowiska rzemiosła – głównie mikro i małych pracodawców – wydarzenia legislacyjne roku 2018, w których swój udział zaznaczyła również Rada Dialogu Społecznego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom informacyjnym pracodawców oraz realizując zadanie promocji dialogu społecznego, Związek Rzemiosła Polskiego przygotował pokonferencyjny Biuletyn Informacyjny „Rok w dialogu”, podsumowujący prace legislacyjne roku 2018 i informujący o nowych przepisach istotnych dla przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do lektury biuletynu

AUTOPOPRAWKA

W Biuletynie Informacyjnym „Rok w dialogu” na stronie 4., kolumna 1., kropka 4., wkradł się drobny błąd. Zeznanie PIT-28 za rok 2018 należy, jak dotychczas, złożyć do dnia 31 stycznia 2019 r. Rzeczywiście wydłużono termin na złożenie zeznania przez podatników opłacających zryczałtowany podatek dochodowy, ale zmiana dotyczyć będzie dopiero przychodów uzyskanych w roku 2019. Podatnicy będą zatem mogli złożyć zeznanie PIT-28 za 2019 r. w terminie od 15 lutego do 29 lutego 2020 r.