• Fundusze Europejskie

Aktualne nabory do konkursów

Na Portalu Funduszy Europejskich można zapoznać się z aktualnym harmonogramem naborów do konkursów. Tylko w styczniu można skorzystać z 41 z nich. Dofinansowanie z Funduszy można otrzymać m.in. na: badania i rozwój, tworzenie produktów sieciowych, innowacje społeczne, edukację, ochronę środowiska oraz projekty dotyczące zdrowia i transportu. Oferta jest bardzo szeroka, więc warto ją śledzić.

Propozycja obejmuje łącznie 137 konkursów, w tym: 17 z programów ogólnopolskich, 117 z programów regionalnych i 3 z programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej.

HARMONOGRAM NABORÓW WNIOSKÓW NA 2019 ROK: