• Nabór wniosków o dofinansowania z Powiatowego Urzędu Pracy

Komunikat prasowy nr 2/2019
21 stycznia 2019 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków w terminie od dnia 21 stycznia 2019 r. do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na poszczególne formy wsparcia w 2019 roku.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku będzie przyjmował wnioski w biurze podawczym (sala obsługi):
- o przyznanie bonu na zasiedlenie;
- o przyznanie bonu szkoleniowego;
- o dofinansowanie szkoleń;
- o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia;
- o zorganizowanie prac interwencyjnych;
- o zorganizowanie robót publicznych;
- o zorganizowanie prac społecznie użytecznych.

Wyżej wymienione formy wsparcia realizowane będą w ramach środków Funduszu Pracy i Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zasady organizacji w/w form wsparcia obowiązujące w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w 2019 r. oraz wnioski o ich organizację dostępne są w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać również w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko - Referat Programów Rynku Pracy):
- bon na zasiedlenie - pokój nr 25  lub pod numerem telefonu: 44 683 73 56 – 58, wew. 12;
- bon szkoleniowy, dofinansowanie szkoleń - pokój 19 lub pod numerem telefonu: 44 683 73 56 – 58, wew. 31 lub 42;
- dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia, prace interwencyjne, roboty publiczne, prace społecznie użyteczne – pokój 28 lub pod numerem telefonu 44 683 73 56 – 58, wew. 65.