• Spotkanie z przedsiębiorcami - o zmianach na rynku pracy i możliwościach pozyskiwania pracowników (22 stycznia br.)

Sytuacja na lokalnym rynku pracy była głównym tematem spotkania informacyjnego dla radomszczańskich pracodawców i przedsiębiorców zorganizowanego we wtorek 22 stycznia przez Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku.

O sytuacji na radomszczańskim rynku pracy i ofertach dla przedsiębiorców mówili także m.in. dyrektor PUP Łukasz Więcek oraz przedstawiciele Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej oraz Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.