• Zaproszenie na konkurs fryzjerski

na  OTWARTE FRYZJERSKIE IGRZYSKA MIASTA ŁODZI

Cech Rzemiosł Różnych w Łodzi ma przyjemność zaprosić Państwa młodzież do wzięcia udziału w nowatorskim wydarzeniu „Otwarte Fryzjerskie Igrzyska Miasta Łodzi" pod patronatem Urzędu Miasta Łodzi,  przy wsparciu Izby Rzemieślnicze w Łodzi i współpracy Szkoły Rzemieślniczej, w której to konkurs ten odbędzie się 24.03.2019 o godz. 9.30  w Łodzi przy ul. Żubardzkiej 2. Igrzyska te są eliminacją do Mistrzostw Polski w Poznaniu.
Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz liczne niespodzianki a laureaci pierwszych miejsc otrzymają gwarancję atrakcyjnego szkolenia. Ilość startujących ograniczona.
Harmonogram, karta zgłoszeniowa oraz regulaminy konkursu są do pobrania na stronie internetowej Cechu w zakładce igrzyska2019 http://www.cechrrlodz.pl/?igrzyska-2019
Wstęp na konkurs i udział w nim jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy