Szanowni Państwo,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku Adres: 
97-500 Radomsko                
ul. Reymonta 12

Telefony:
tel.  +48 44 683 26 75                
fax. +48 44 683 21 40
519 488 442
E-mail:
cech_radomsko@op.pl
cech_radomsko3@op.pl
 

 

  • Przedsiębiorstwa
  • Przedsiębiorstwa
  • Cech
  • Przedsiębiorstwa
  • Radomsko
  • Cech
  • Cech
  • Radomsko
AKTUALNOŚCI

Powrót

• Zaproszenie na konkurs fryzjerski


ZAPROSZENIE
na  OTWARTE FRYZJERSKIE IGRZYSKA MIASTA ŁODZI 

 
Cech Rzemiosł Różnych w Łodzi ma przyjemność zaprosić Państwa młodzież do wzięcia udziału w nowatorskim wydarzeniu „Otwarte Fryzjerskie Igrzyska Miasta Łodzi" pod patronatem Urzędu Miasta Łodzi,  przy wsparciu Izby Rzemieślnicze w Łodzi i współpracy Szkoły Rzemieślniczej, w której to konkurs ten odbędzie się 24.03.2019 o godz. 9.30  w Łodzi przy ul. Żubardzkiej 2. Igrzyska te są eliminacją do Mistrzostw Polski w Poznaniu.
Dla zwycięzców przewidziane są puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz liczne niespodzianki a laureaci pierwszych miejsc otrzymają gwarancję atrakcyjnego szkolenia. Ilość startujących ograniczona.
Wszelkich informacji udziela Maciej Zając – koordynator pod numerem telefonu 508-280-778  Zapisy przyjmowane są przez biuro organizacyjne Cechu Rzemiosł Różnych   w Łodzi mailowo na adres cechlodz@wp.pl lub pod numerem telefonu 504 376 300
Harmonogram, karta zgłoszeniowa oraz regulaminy konkursu są do pobrania na stronie internetowej Cechu w zakładce igrzyska2019 http://www.cechrrlodz.pl/?igrzyska-2019
Wstęp na konkurs i udział w nim jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy


Prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku
Strona wspomagana systemem Archetix.
Projekt i wykonanie strony: Artsmedia © 2014