• KONDOLENCJE

"Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,

która nas obezwładnia i zabiera w nieznane.

A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę,

przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno,

które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni."

Panu Waldemarowi Gołąbowi Starszemu Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców wyrazy najgłębszego współczucia i zrozumienia z powodu śmierci taty składa Zarząd Cechu, Pracownicy Biura Cechu i Centrum Kształcenia Ustawicznego oraz członkowie Organizacji.