Szanowni Państwo,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Zamykając ten komunikat (kliknięcie w przycisk "Zamknij"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

Zamknij
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku Adres: 
97-500 Radomsko                
ul. Reymonta 12

Telefony:
tel.  +48 44 683 26 75                
fax. +48 44 683 21 40
519 488 442
E-mail:
cech_radomsko@op.pl
cech_radomsko3@op.pl
 

 

  • Radomsko
  • Radomsko
  • Cech
  • Radomsko
  • Radomsko
  • Radomsko
  • Radomsko
  • Radomsko
AKTUALNOŚCI

Powrót

• Uroczystości z okazji Święta Patrona Cechu i Stolarzy Św. Józefa

19 marca 2019 roku w Kolegiacie Świętego Lamberta w Radomsku odbyła się uroczysta Msza Święta w intencji rzemieślników z okazji Święta Patrona Cechu i Stolarzy św. Józefa. 

Po mszy zebrani goście udali się do Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku, w którym odbyły się uroczystości. Były przemowy, gratulacje oraz okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń wszystkim rzemieślnikom i stolarzom. Niespodzianką dla wszystkich był tort ufundowany przez Firmę Pana Krzysztofa Szwedzika.
W tym szczególnym dla radomszczańskich rzemieślników dniu Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku - Waldemar Gołąb oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku - Radosław Bartnik podpisali POROZUMIENIE, na mocy którego promowane będą zawody rzemieślnicze. Będą organizowane konkursy, spotkania z rzemieślnikami, którzy odnieśli sukces w zawodzie oraz spotkania z uczniami w ramach doradztwa zawodowego. Jak wynika z treści podpisanego porozumienia, wspólnym celem obu stron będzie przekonywanie młodzieży, że ucząc się konkretnego fachu z łatwością poradzą sobie ze znalezieniem pracy, gdyż ukończenie szkoły branżowej I stopnia i zdobycie tytułu czeladnika to najszybszy sposób, aby zostać fachowcem w swojej branży i prezesem własnej firmy. 
Wszystkim rzemieślnikom z okazji Święta Patrona Cechu i Stolarzy św. Józefa jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości zamieszczonych w galerii.


 

 


Prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku
Strona wspomagana systemem Archetix.
Projekt i wykonanie strony: Artsmedia © 2014