• Lider Przedsiębiorczości Roku

Fundacja  Małych i  Średnich  Przedsiębiorstw  oraz  Giełda  Papierów Wartościowych
w partnerstwie   z  Mazowicką  Izbą Rzemiosła  i   Przedsiębiorczości  w  Warszawie
serdecznie  zapraszają  mikro, małe  i średnie  przedsiębiorstwa  do  wzięcia  udziału
w prestiżowym  konkursie "Lider Przedsiębiorczości Roku", który organizowany jest
już od roku 1994 w ramach  promocji  małej i średniej  przedsiebiorczości.
Tytuł "Lider  Przedsiębiorczości  Roku" nadawany w ramach  konkursu  promuje
szczególnie  aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne  firmy
produkcyjne, rzemieślnicze, handlowe i usługowe.
Termin zgłoszeń  upływa 26 września 2014.
Ankieta i Regulamin Konkursu  na stronie:www.mirip.org.pl