• III Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości

W dniu 3 kwietnia 2019 roku odbyło się III Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości zorganizowane przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Radomsku. Udział w spotkaniu mogli wziąść wszyscy chętni przedsiębiorcy. Nie zabrakło też przedstawicieli Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.

Forum było okazją do wymiany doświadczeń, wysłuchania prelekcji inspirujących ludzi i nawiązania kontaktów biznesowych.

Inauguracyjny wykład „Jakie wyzwania niesie ze sobą nadchodzące spowolnienie w polskiej gospodarce?” wygłosił prof. dr hab. Marek Belka.

W programie dwóch paneli tematycznych: „Nowoczesne usługi dla biznesu” i „Gospodarka przestrzenna” znalazły się wykłady znakomitych specjalistów oraz praktyczne rozwiązania dla firm.