• Bied stolarza - 2 edycja

W imieniu organizatorów i sponsorów II edycji Biegu stolarza chcielibyśmy zaprosić dzieci, młodzież oraz wszystkich chętnych do udziału w biegu.

Celem biegu, oprócz propagowania aktywnego stylu życia, jest promocja branży meblarskiej, stąd szczególną grupę uczestników imprezy stanowić będą pracownicy oraz właściciele firm branży meblarskiej, którzy powalczą o trofea w dwóch kategoriach "Najszybszy zakład stolarski” i „Najszybszy stolarz”.

Serdecznie zapraszamy na bieg 18 maja 2019 roku, który odbędzie się na terenach przy zbiorniku wodnym na Wymysłówku.