• Zaproszenie na szkolenie

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego wraz z Google Internetowe Rewolucje zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu adresowanym do przedsiębiorców, które odbędzie się w siedzibie RIPH w Radomsku ul. Kościuszki 6 sala konferencyjna 218, w dniu 24 maja 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:30

Szkolenie jest częścią Projektu realizowanego w formule cyklu spotkań Doradcy Google Internetowe Rewolucje z przedsiębiorcami z województwa łódzkiego.

Szkolenie nakierowane jest na wsparcie przedsiębiorców w zakresie optymalizacji procesu internacjonalizacji oraz wiedzy o narzędziach eksportowych stworzonych przez Google, takich jak Market Finder, Consumer Barometer czy Google Trends. Narzędzia te mają ułatwić firmom określanie potencjalnych zagranicznych rynków, poznanie zwyczajów użytkowników internetu danego kraju i dzięki temu podjąć świadomą decyzję o rozwoju zagranicznym.

Przedsiębiorca będzie miał  również możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z doradcą Google Internetowych Rewolucji. Podczas konsultacji każdy przedsiębiorca będzie miał możliwość przejścia przez listę kroków, które pomogą w podjęciu decyzji eksportowych. Doradca pomoże także w przygotowaniu planu wejścia firmy na nowe rynki zagraniczne. Panel prowadzony będzie przez Panią Bogusię Jarzębowską Doradcę w programie Google Internetowe Rewolucje.

W spotkaniu weźmie udział także Pan Andrzej Misiak Prezes Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi, który opowie o ułatwieniach dla przedsiębiorców w zakresie rozwiązywania sporów w obrocie gospodarczym czyli o mediacjach.

Dopełnieniem spotkania będzie udział przedstawicieli Operatorów bonów rozwojowych.

Agenda spotkania:

10:00 -  Rejestracja uczestników, kawa powitalna

10:30 -  Prezentacja narzędzi wsparcia przedsiębiorców Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

10:45 - Google Internetowe Rewolucje – Bogusia Jarzębowska - Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje

12:15 - Mediacje jako alternatywny sposób rozwiązywania sporów sądowych – Andrzej Misiak – Prezes Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi

13:15 – Networking

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://cib.lodzkie.pl/rewolucje-2019/

W przypadku zainteresowania udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt:

Agnieszka Zaremba

Centrum Inowacji Biznesowej