• Bieg Stolarza - edycja II

Druga edycja BIEGU STOLARZA za nami.

Panującej atmosfery nie da się opisać słowami. Było sportowo, wesoło, rodzinnie i branżowo.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom! W zaciętej rywalizacji o puchar dla "Najszybszego zakładu stolarskiego" zwyciężyła firma MEBLE GOŁĄB.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu - byliście sercem tego wydarzenia!

Dziękujemy sponsorom, którzy tak hojnie wsparli to przedsięwzięcie - Mebin, Meble Olejnikowski, Meble Krysiak, Meble Gołąb, Meblomax, Korner Sp. z o.o. , Piekarnia Zbigniew Łyczko, Bak - Pol oraz Anna Owczarek - prowadząca zakład fryzjerski ANNA!

Dziękujemy, że mogliśmy współtworzyć to wydarzenie wspólnie z Urzędem Miasta Radomsko,  Kolarsko-Biegowym Klubem Sportowym Radomsko oraz MOSiR Radomsko!

W czasie biegu odbyła się zbiórka charytatywna dla Andrzeja Musiała podopiecznego Fundacji Promień Radości - udało się zebrać 1193,05 zł!

Do zobaczenia za rok!