• XVI edycja Konkursu Nagroda Wojewody Łódzkiego

W związku z kolejną, XVI edycją Konkursu Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego, można zgłaszać kandydatów do Konkursu w następujących kategoriach:
- Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu,
- Mikro i małe przedsiębiorstwo,
- Gospodarstwo rolne,
- Innowacyjność.

Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego jest wyrazem uznania dla przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych oraz autorów innowacji z województwa łódzkiego za ich wkład w unowocześnianie i rozwój gospodarki regionu. Nagroda sprzyja także prezentacji i promocji działań prowadzących do sukcesów gospodarczych jej uczestników.
Udział w Konkursie jest bezpłatny. Nagroda ma charakter honorowy. Warunki zgłaszania kandydatów oraz formularze wniosków zawarte są w Regulaminie Nagrody, dostępnym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi; www.lodzkie.eu w banerze Nagroda Gospodarcza Wojewody Łódzkiego na rok 2019. Wybrany i wypełniony wniosek (wnioski w załączeniu) należy przesłać do dnia 15 lipca 2019 roku w formie elektronicznej na poniższy adres:
ngwl@lodz.uw.gov.pl

W razie pytań pomocą służy Sekretariat Nagrody:
Maja Wasilewska, tel. (42) 664-15-60; email: maja.wasilewska@lodz.uw.gov.pl,
Ewa Grabowicz,    tel. (42) 664-15-00; email: ewa.grabowicz@lodz.uw.gov.pl