W imieniu Związku Rzemiosła Polskiego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji nominacji do honorowego tytułu Złotnika Roku 2019 i Medalu Św. Eligiusza. Uroczyste ogłoszenie werdyktu i wręczenie Medalu  Św. Eligiusza odbędzie się w dniu 04 października 2019 roku w czasie galowego wieczoru organizowanego w ramach programu GOLDEXPO Targów Złotniczo-Jubilerskich.

Celem zgłoszenia kandydata w terminie do 10 września br. należy wypełnić stosowną Ankietę.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku, ul. Reymonta 12 tel. 44 683-26-75