• Bezpłatne szkolenia

Zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń dla osób pracujących w wieku 54+ zamieszkujących województwo łodzkie. Tematyka szkolenia zależna będzie od potrzeb konkretnej grupy. Szkolenia odbywałyby się w Izbie Rzemieślniczej w Łodzi (5 dnim po 8 godzin) i obejmowąłyby również catering.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach osoby również spoza rzemiosła. Zgłoszenia przyjmujemy do 08 października br.

Szczegłówe informacje pod numerem telefonu 519 488 442 lub w Izbie Rzemieślniczej w Łodzi - tel. 42 632 55 81