Europejskie Dni Pracodawców 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku wspólnie z partnerami: Cechem Rzemieślników
i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalną Izbą Przemysłowo – Handlową w Radomsku informuje, iż w ramach Europejskich Dni Pracodawców, w dniu 18 października 2019 r.
w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku przy ul. Reymonta 12,
w godzinach 9:30-12:30 odbędą się konsultacje dla pracodawców
i przedsiębiorców. W konsultacjach wezmą udział eksperci z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Państwowej Inspekcji Pracy, Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku, Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców
w Radomsku oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku.
Mamy nadzieję, że planowane wydarzenie umożliwi pracodawcom i przedsiębiorcom skorzystanie z pomocy specjalistów z różnych instytucji w zakresie zatrudniania pracowników oraz pozyskanie informacji o programach wspierających zatrudnienie i innych przedsięwzięciach dedykowanych lokalnej przedsiębiorczości.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z pomocy
i wiedzy specjalistów z wyżej wymienionych instytucji.