• UWAGA PRZEDSIĘBIORCO

Powiatowy  Urząd Pracy  w   Radomsku   w  okresie  od 27 do  31  października  2014
będzie  prowadził   nabór   wniosków  o  przyznanie  środków  finansowych
na  wyposażenie  lub  doposażenie  miejsca  pracy  dla  skierowanego  bezrobotnego.
Środki   na  doposażenie  lub wyposażenie  miejsca  pracy  finansowane  będą
w  ramach   programu  "Szansa  na  pracę"    ze  środków  Europejskiego  Funduszu
Społecznego.
Regulamin  oraz  druk   wniosku  dostępny  jest  na stronie  internetowej:
www.pup-radomsko.pl  oraz   w  siedzibie PUP  Radomsko.