• Zaproszenie na Sympozjum

Legalna  migracja - szansą  i wyzwaniem  dla polskiego   rynku  pracy.

Nowelizacja  przepisów dotyczacych  ruchu  osobowego  i  legalizacji   pobytu    obywateli  Ukrainy  w Polsce.

Sympozjum   odbędzie się  w dniu  24  listopada  2016   w sali  konferencyjnej  Hotelu   PORTO

Adres: Radomsko  ul. Portowa 14/20.

Warunkiem  uczestnictwa  jest  wypełnienie  zgłoszenia  udziału  do dnia  17  listopada  2016  do godz. 12,00.

Więcej  informacji na temat Sympozjum  oraz  formularz  rejestracyjny  na stronie: www.riph.radomsko.pl.