• OFERTA WYNAJMU / WYKUPU HALI PRODUKCYJNO _ USŁUGOWEJ

Inwestor  poszukuje  do współpracy  najemców  zainteresowanych  dzierżawą  lub podmioty  zainteresowane  wykupem  gotowego  obiektu -   hali  produkcyjno - usługowej, zlokalizowanej  w  Radomsku  na ul. Stolarzy  / obszar Łódzkiej  Specjalnej  Strefy  Ekonomicznej/.

Dane  techniczne  hali:

Hala  modułowa  składajaca się  z 4 segmentów, każdy  700 m2  o wymiarach  około  27mx26m. Do hali  przynależą   powierzchnie  biurowe  i socjalne.

Ostateczny projekt  hali  gotowy  będzie  do końca  2016r.  Wówczas  będzie  możliwość  wyceny  obiektu  pod wykup  lub ustalenie  stawek czynszu.

Szczegółowych  informacji  udziela P. Jarosław  Wojdełko z Centrum Nowoczesnych  Inwestycji  Urzędu  Miasta Radomska tel.44-6854455,  kom.508361583,  e-mail: jwojdełko@radomsko.pl.