• Zaproszenie na szkolenie

Prezydent  Miasta  Radomska  zaprasza   na  bezpłatne   spotkanie  szkoleniowo - informacyjne  dotyczące   internacjonalizacji  działalności  przedsiębiorstwa.   Spotkanie   odbędzie się  15  grudnia  /czwartek/  2016     o  godz.  10,00  w  Urzędzie  Miasta Radomska  ul. Tysiąclecia 5            sala  nr.  105.                                                                                                                                                                                                                       Podczas   spotkania  omówione  zostaną  zasady  konkursu  Regionalnego  Programu  Operacyjnego  woj. łódzkiego   na lata  2014 - 2020  -    2..2 Internacjonalizacja  przedsiebiorstw / 2.2.1  Modele  biznesowe  MŚP.

Zgłoszenie  na  szkolenie  prosimy  kierować  na  adres e-mail: katarzyna.tadeusiak@radomsko.pl  lub   telefonicznie  44-6854484.