• Nie daj się oszukać......

W ostatnim okresie  nasiliło się  zjawisko  otrzymywania  przez   naszych   przedsiębiorców  pism z  Centalnej  Ewidencji  Działalności   Gospodarczych  i  Firm   z  wymogiem    wniesienia  opłaty  w kwocie zł. 295,-.  Ktokolwiek   dostał  takie  pismo  powinien  wyrzucić  je  po prostu   do  kosza  i  absolutnie  nie  wnosić    żadnych  opłat.    Centralna   Ewidencja  i Informacja   Działalności   Gospodarczej  /CEIDG/   jest   rządowym  spisem   przedsiębiorców.  Spis   tej  bazy  jest  bezpłatny.