• Wydarzenie inspiracyjne dla MŚP

WYDARZENIE     INSPIRACYJNE  DLA  MŚP    28   LUTY  2017    godz.  17,00       GALERIA  MDK      UL.  Brzeźnicka  5    w  RADOMSKU.

Zapraszamy   przedsiębiorców   z  sektora  MŚP   na    pierwsze    organizowane    przez  Urząd  Miasta  w ramach  projektu  "Starter  Radomsko"    s p o t k a n i e.

W  programie:

- metody, narzędzia  i triki,  które  na co  dzień  pozwalają  realizować  więcej  niż  jeden   projekt   w  więcej  niż  jednej  organizacji .................,

- idee  stojące  za  inkubatorem  Starter  Radomsko.