• VIII Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski Ziemi Łódzkiej

Radomszczański  Cech w   Konkursie   reprezentowało  10 uczennic.  O doskonałym  przygotowaniu  zawodowym szkolonej  w Salonach  Fryzjerskich   uczennic  świadczą  wyniki  jakie  uzyskały uczestniczki   w Konkursie.

W  konkurencji   "Fryzjerstwo  damskie"   II  miejsce  zajęła  Klaudia  Brzeźniak.     Do  Konkursu  Klaudię  Przygotowała  mistrzyni  Pani  Katarzyna  Wośko.

Uczennica   mistrzyni  Pani  Anny  Owczarek  - Monika  Jaworska  w  tej samej  konkurencji                                                                                    uplasowała się  na   III   miejscu.

IV   lokatę uzyskała  Anna  Woszczyńska  z   Salonu  mistrzyni  Pani Małgorzaty  Grabnej.

V  miejsce  osiągnęła  Wiktoria  Ławniczak  z Salonu  mistrzyni  Pani  Małgorzaty  Łobodeckiej.

Gratulujemy     Laureatkom  i    Mistrzyniom.