• KOMUNIKAT

Państwowy  Fundusz  Rehabilitacji  Osób  Niepełnosprawnych  ogłosił   nabór  ofert  w ramach  pilotażowego  programu "PRACA - INTEGACJA".    Celem  PILOTAŻOWEGO  PROGRAMU "PRACA - INTEGRACJA"  jest  podniesienie  wskaźnika  zatrudnienia  osób  niepełnosprawnych  na otwartymm rynku  pracy.    Cel  programu  będzie  realizowany  poprzez  udzielenie  dofinansowania  organizacji  pozarządowej /Oferentowi NGO/  na zrekrutowanie, zatrudnienie  u  wskazanego  pracodawcy  oraz  wsparcie  w  trakcie   zatrudnienia  pracowników  z nepełnosprawnościami.         Program   oraz   procedury  realizacji  programu  dostępne  są  na   stronie  internetowej  PFRON  www.pfron.org.pl,  w zakładce "Programy  i  zadania  PFRON".